Kategoriler

Güvenlik

MoneyPay mobil uygulama, IOS cihazlar için AppStore, android cihazlar için de GooglePlay üzerinden indirilir. Mobil uygulama, Ios için 12.1 ve üstü, android cihazlar için 5.0 ve üstü cihazlara yüklenebilmektedir.

MoneyPay uygulamasını kullandığınız cihazlarınızın yazılımlarını daima güncelleyiniz. Bu güncellemeleri sadece cihazınız üzerinden yapınız.

MoneyPay uygulamasına giriş şifrenizi oluştururken üçüncü şahıslar tarafından kolaylıkla tahmin edilmeyecek ve art arda ve aynı rakamlardan oluşmayan şifreler belirleyiniz. Belirlediğiniz şifreleri üç ayda bir değiştiriniz.

Güvenliğiniz için MoneyPay’de kullandığınız şifreleri çağrı merkezi personelimiz de dahil olmak üzere üçüncü şahıslar ile paylaşmayınız. MoneyPay sizden hiçbir durumda şifrenizi talep etmez.

Şifrenizin üçüncü şahıslar tarafından kullanılmasıyla doğabilecek zarar ve kayıplardan Moneypay Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. sorumlu değildir. Kullanıcı olarak sizlerin hak ve sorumluluklarınız şirketimizle imzalamış olduğunuz çerçeve sözleşme içerisinde yer almaktadır.

MoneyPay kartınıza ilişkin kart numarası, son kullanma tarihi, CVV numarası ve kart şifresi gibi bilgileri üçüncü şahıslar ile paylaşmayınız, kart bilgileriniz size özeldir.

MoneyPay uygulamasından hesap hareketlerinizi incelerken sizin yapmadığınız bir işlem görmeniz ya da farklı bir dolandırıcılık şüpheli işlemi fark etmeniz durumunda 0850 297 55 55 merkezimizi arayabilir veya info@moneypay.com.tr adresimiz üzerinden bize e-posta gönderebilirsiniz.

MoneyPay fiziksel kartınızı kaybetmeniz durumunda kartınızın iptali için 0850 297 55 55 merkezimizi arayabilir veya info@moneypay.com.tr adresimiz üzerinden bize e-posta gönderebilirsiniz.

MoneyPay uygulamasına 5 kez art arda yanlış şifre girmeniz durumunda, güvenliğiniz adına hesabınız ilk 60 dakika için geçici olarak engellenir ve bu sürenin sonunda yeni şifre belirlenmesi için tekrar güvenlik adımlarından geçilir.

MoneyPay uygulamasına giriş şifrenizi unuttuğunuzda, uygulama içindeki “Şifremi Unuttum” adımlarını takip edebilirsiniz.

MoneyPay uygulamasına giriş yaptıktan sonra 300 saniye boyunca herhangi bir işlem yapmamanız durumunda güvenliğinizin sağlanması adına oturumunuz sonlandırılacaktır.